آلو سیاه ابتلا به آلزایمر در زنان را ۷۰ درصد کاهش می‌دهد

آلو سیاه یک گونه بوته ای بومی آمریکای شمالی است. بیشتر به عنوان گیاه مرزی یا زینتی استفاده می شود. در آب و هوای معتدل تا خنک آمریکای شمالی رشد می کند و میوه های کوچک زرد تا قرمز در اواسط فصل تولید می کند.

آلو سیاه می تواند به حدود 8 فوت قد در 8 فوت عرض برسد که آن را به گیاهی ایده آل برای بادشکن یا مرز تبدیل می کند. اگر چه، برخی از درختان اگر به طور منظم هرس یا مراقبت نشوند، ارتفاع آنها به 15 فوت می رسد. این آلوها به شدت مکش می کنند، بنابراین هرس منظم ضروری است.

درختان آلو سیاه خود گرده افشان هستند. با این حال، آنها گرده افشان عالی برای سایر انواع آلو در حیاط شما نیز هستند.

الدرمن: درخت آلدرمن یک هیبرید آمریکایی ژاپنی ایده آل برای آب و هوای سردتر است. درخت آلدرمن یک پرورش دهنده پربار است و می تواند تا 15 فوت یا بیشتر برسد، با یک تاج زینتی چشمگیر.

آلو

مانند سایر انواع آلو، در اوایل بهار گل های سفید می دهد و در اواسط فصل میوه می دهد. درخت آلدرمن به طور کلی فقط به یک سال رشد نیاز دارد تا میوه بدهد، که برای کسانی که می خواهند هر چه زودتر برداشت را شروع کنند فوق العاده است.

می تواند در اکثر آب و هوای آمریکای شمالی رشد کند اما مناطق خنک تر را ترجیح می دهد. واریته آلدرمن متأسفانه خودگرده افشان نیست. زمانی که گرده افشانی متقابل با سوپریور یا دیگر انواع رایج ژاپنی انجام شود، بهترین رشد را دارد.

آندروودیکی دیگر از هیبریدهای آمریکایی-ژاپنی، از دهه 1920، آندروود یک درخت آلو در حال رشد مقاوم است که ارتفاع آن به 15 فوت می رسد. برای آب و هوای معتدل تا سردتر، حتی در مناطق 3، مناسب است.

دارای یک تاج باز است که در اوایل بهار شکوفا می شود و دوره میوه دهی نسبتاً طولانی اوایل تا اواسط تابستان را به رخ می کشد. علاوه بر این، سایبان کم آن تنها چهار فوت از زمین فاصله دارد و جمع آوری میوه یا کاشت در مناطق تنگ را آسان می کند.

درخت آلو آندروود یک درخت زینتی فوق العاده در چشم انداز شما به عنوان یک قطعه مستقل یا با گرده افشان های دیگر برای میوه های فراوان می سازد.

با این حال، مانند همه هیبریدهای آمریکایی، خود گرده افشان نیست. نیاز به گرده افشانی متقابل با گونه های ژاپنی مانند درختان قلب بنفش دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.