مردی با اتو لباس در کوه اورست توانست جاده بسازد

اتو غیر اتوماتیک: اتوی غیر اتوماتیک فقط یک رگولاتور کنترل دما دارد، بنابراین برای تامین گرمای مورد نیاز اتو باید کلید را روشن یا خاموش کنید.

از آنجایی که اگر مراقب اتو لباس نباشید خطر سوختن پارچه بیشتر است، این نوع اتوها به اندازه واحدهای اتوماتیک رایج نیستند. گفته می شود، بسیار مقرون به صرفه تر است.

اتو اتوماتيك: اتوهای پارچه ای اتوماتیک دارای کلید ترموستات برای تنظیم حرارت هستند که به شما امکان می دهد دما را در یک مقدار از پیش تعیین شده تنظیم کنید.

هنگامی که اتو به دمای گفته شده رسید، به طور خودکار جریان برق را قطع می کند و سپس در صورت نیاز یا زمانی که اتو شروع به خنک شدن می کند دوباره وصل می شود.

اتو

به این ترتیب، مطمئن هستید که وقتی پارچه خود را اتو می کنید، گرمای خیلی زیاد یا خیلی کم برای از بین بردن چین و چروک بدون سوزاندن آن دریافت نمی کند.

این اتوها یک لامپ راهنما نیز دارند که زمانی که دمای از پیش تعیین شده هنوز به آن نرسیده است روشن می شود و زمانی که به آن رسید خاموش می شود. با همه این ویژگی‌های عالی، اتوهای پارچه‌ای اتوماتیک با قیمت متوسط تا بالا عرضه می‌شوند.

انواع اتوها با توجه به نوع حرارت: بعدی در لیست ما از انواع اتوهای لباس، اتو پایه و اتو بخار است. با این حال، به خاطر داشته باشید که اتو بخار با بخارشوهای محبوب فعلی متفاوت است.

اتوی لباس های اساسی: اتو لباس اصلی برای انجام کار خود از حرارت خشک استفاده می کند، اما می توانید یک بطری اسپری با آب داشته باشید تا پارچه را کمی مرطوب کرده و چروک ها و چین ها را بهتر از بین ببرید. به عنوان یک اتو اولیه، سیمی و غیر اتوماتیک است. از این رو، ارزان است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.