استفاده از دوش کم مصرف در کشورهای اروپایی ممنوع اعلام شد

اگر برخی از سوراخ های کوچک دوش کم مصرف خانه شما مسدود شده است، ابتدا آب را خارج کنید و خواهید دید که سوراخ ها در پایین بسته شده اند.

سپس باید دوش کم مصرف را باز کنید و ببینید که سوراخ‌های کوچک زیادی مانند سر دوش روی سر دوش وجود دارد. آب از آنجا می آید.

سپس ابتدا سوزن را آماده می کنیم و سپس به کمک سوزن با سوراخ کوچکی که تازه بدون آب دیدیم ناخالصی را در سوراخ سوراخ می کنیم تا جایی که هیچ ناخالصی در سوراخ باقی نماند. این روش ساده ترین است، اما مراقب باشید که سوراخ دوش را سوراخ کنید.

از روان کننده استفاده کنید: اگر فلز روی سر دوش زنگ زده و گرفتگی شدید است، از ضد زنگ و زنگ زدا WD-40 استفاده کنید.

این گریس زنگ زدا می تواند میل ترکیبی و نفوذپذیری بسیار خوبی نسبت به فلزات داشته باشد. لایه زنگ زدگی را می توان از لایه فلزی جدا کرد. قسمت زنگ زده و سطح تماس فلزی را درست کنید و یک فیلم محافظ بگذارید.

دوش

باشد که روح هرگز زنگ نزند. اگر سر دوش خانه شما از جنس استنلس استیل نباشد، این روش قابل استفاده است. صرفه جویی نیز با کاهش مقدار الکتریسیته یا گاز مورد نیاز برای حفظ دمای ثابت آب راحت حاصل می شود، زیرا آب در ابتدا به دمای مطلوب گرم می شود.

مقدار آب گرم اضافه شده در هر چرخه برای بازگرداندن دما به سطح راحت تنها 1.5 لیتر است. البته مقداری الکتریسیته برای حفظ عملکرد سیستم چرخش و لوازم الکترونیکی مربوطه مورد نیاز خواهد بود.

علاوه بر یک فیلتر مکانیکی که تصفیه آب درشت را در هر چرخه انجام می دهد، آب به لطف فیلتر فرابنفش نیز پردازش می شود.

این اوست که به طور موثر مشکل گندزدایی فاضلاب را در حین بازیافت حل می کند ، که به گفته مدیر پروژه اریک ون دوین ، تضمین ایمنی بهداشتی و باکتریولوژیکی آب را در سطح استانداردهای اروپایی امکان پذیر می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.