استفاده از رنگ حفاظ ساختمان در ضد آب کردن بدنه پراید

رنگ حفاظ ساختمان روغنی با روغن خشک کن یا روغن طبیعی حل می شوند، از آنها برای کارهای داخلی و خارجی استفاده می شود.

همراه با برخی از معایب رنگ مایل به زرد و زمان خشک شدن نسبتا طولانی آنها همچنین دارای مزایایی هستند: مقاومت در برابر رطوبت و اشعه ماوراء بنفش، خاصیت ارتجاعی. ترکیب بی ضرر و قیمت پایین نیز برای مصرف کنندگان جذاب است.

رنگ حفاظ ساختمان اکریلیک مواد تزئینی و محافظ برای محصولات چوبی هستند. محلول آبی رزین های اکریلیک با مواد افزودنی که اساس چنین رنگ حفاظ ساختمانهایی است، خشک شدن سریع، استحکام، مقاومت در برابر رطوبت و حتی مواد شوینده شیمیایی را فراهم می کند.

چنین رنگ حفاظ ساختمانی به دلیل سازگاری با محیط زیست، مجموعه ای غنی از رنگ ها و قیمت مقرون به صرفه، امروزه تقاضای زیادی دارد.

اینها رنگ حفاظ ساختمانی هستند که به تأثیرات خارجی واکنش نشان نمی دهند، زرد نمی شوند.

رنگ

برای پوشش کف و مبلمان چوبی می توانید از رنگ حفاظ ساختمان الکید کاربامید استفاده کنید. این یک رنگ حفاظ ساختمان دو جزئی است که به سرعت با یک سخت کننده خشک می شود. این ترکیب شامل رزین های آلکیدی و آمینو فرمالدئید است.

چند نوع دیگر از رنگ حفاظ ساختمان الکل ها مبتنی بر آب، الکل اتیلیک گزینه های عالی برای بازسازی، تکمیل کارهای بیرونی و داخلی هستند.

رنگ حفاظ ساختمان سیاه قیر از قطعات فلزی در برابر خوردگی، چوب ساختمانی از پوسیدگی محافظت می کند. مقاوم در برابر مواد شیمیایی، رطوبت، با خواص عایق الکتریکی، در برابر درجه حرارت بالا و اشعه UV مقاومت نمی کنند.

رنگ حفاظ ساختمان و رنگ های مدرن از اجزای متعددی ساخته می شوند که انتخاب آنها به متخصصان واجد شرایط نیاز دارد، زیرا هر یک از اجزاء نقش خاصی را ایفا می کنند و با هم مواد لازم برای پوشش را فراهم می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.