استفاده از سنگ مصنوعی کورین ایرانی در ساخت سنگفرش خیابان های پاریس

سنگ مصنوعی Corian از شرکت آمریکایی DuPont یک کامپوزیت بر پایه پرکننده های معدنی، رزین های اکریلیک و رنگدانه ها است.

این مخلوط برای ساخت یک سنگ ورقه ای انقلابی برای میز، سینک، طاقچه پنجره، میله پیشخوان، پوشش سطح در آشپزخانه و حمام استفاده می شود.

سنگ مصنوعی کورین ایرانی نه تنها برای شرایط زندگی، بلکه برای دفاتر، فضاهای عمومی، فضای داخلی کافه ها، رستوران ها، کافه ها، بادوام، مقاوم و مناسب است. ترکیبی ایمن و سازگار با محیط زیست دارد.

این شرکت آمریکایی کیفیت مواد را با ارائه ده سال ضمانت بر روی آن تضمین می کند. سنگ اکریلیک کوریان در فضای داخلی کلاس جدید به دلیل موارد زیر محبوب شده است:

بهداشت ساختار ساخته شده از سنگ اکریلیک به دلیل عدم وجود منافذ رطوبت را جذب نمی کند، درز و درزهایی روی آن وجود ندارد که در آن رطوبت جمع شده، میکروب ها، باکتری ها و کپک ها رشد کنند.

سنگ

تنوع رنگ: پالت Corian توسط ده ها مجموعه نشان داده شده است. در میان گزینه ها می توانید سنگی را برای فضای داخلی تیره، روشن و رنگارنگ انتخاب کنید. سطوح اکریلیک می توانند به زیبایی، هماهنگی دکوراسیون را تکمیل کنند، لهجه ایجاد کنند.

استحکام و قدرت: صدمه زدن به سطح در زندگی روزمره تقریباً غیرممکن است، با توجه به قوانین عملیات. در برابر ضربه و ضربه مقاوم است.

قابلیت نگهداری: حتی در صورت ایجاد تراشه، خراش، لکه، این ایرادات روی سنگ اکریلیک را می توان بدون برچیدن سازه از بین برد. پس از بازسازی، عنصر داخلی دوباره جدید به نظر می رسد و هیچ اثری از آسیب دیده نمی شود.

کانتر Corian ماده ای دیدنی، کاربردی و ایمن است که دقیقاً می تواند از سنگ مرمر طبیعی یا گرانیت تقلید کند. در عین حال، اکریلیک گرمتر از سنگ طبیعی است و گاهی اوقات راحت تر است. قیمت سازه های اکریلیک نیز بسیار کمتر از محصولات ساخته شده از مواد طبیعی است.

یک کانتر یا طاقچه از سنگ کورین سفارش دهید، شما می توانید محصولاتی از سنگ اکریلیک اصل و گواهی شده برند آمریکایی را از ما خریداری کنید. پیشنهاد همکاری در شرایط زیر است:

تولید خود: ما ورقه های سنگ مصنوعی را دریافت می کنیم و از آنها سازه هایی برای فضای داخلی شما می سازیم.

گارانتی کار و مواد: ما نه تنها برای خود سنگ، بلکه برای خدمات، سازه ها، کار نصب گارانتی صادر می کنیم.

سرویس کلید در دست: ما از اندازه گیری توسط استادمان گرفته تا آماده سازی صفحات خالی، نصب آنها در آپارتمان، دفتر، کافه یا رستوران شما کار می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.