استفاده از لوله پلی اتیلن شش اینچ برای اهدای خون در روزهای برفی

لوله پلی اتیلن شش اینچ که محدوده کاربری وسیعی دارد در تولید لوله های تحت فشار، لوله های توزیع گاز، بطری ها، درام ها، بشکه ها، کالاهای سفید و قطعات ماشین آلات، عایق ها، اسباب بازی ها، کالاهای الکتریکی و الکترونیکی استفاده می شود.

در سال های اخیر، لوله پلی اتیلن به دلیل مقاومت در برابر آب در ساخت قایق و انبار شروع به استفاده کرده است. از آنجایی که لوله پلی اتیلن در برابر پیری و خوردگی بسیار مقاوم است (حداقل 50 سال عمر قابل اندازه گیری)، عمر مفید بیشتری به خصوص در دریا نسبت به سایر مواد مورد استفاده در ساخت قایق دارد.
از آنجایی که ولتاژ ترک و مقاومت در برابر ترک بالا است، از حوادث ضربه ای با حداقل آسیب جلوگیری می شود. از آنجایی که مواد پلی اتیلن انعطاف پذیر هستند، حتی در بدترین شرایط عملیاتی نیز به راحتی قابل حمل هستند.

لوله

از سوی دیگر، در شرایط آب و هوایی سنگین و آب و هوایی، خاصیت ارتجاعی مواد با اثر میرایی خود، راحتی رانندگی را افزایش می دهد.

نسبت به مواد فولادی، چوبی، آلومینیومی یا کامپوزیت سبک تر و راحت تر مونتاژ می شود. بسیاری از راحتی های سازنده را در طول و بعد از فرآیند تولید فراهم می کند.

خواص ضد خوردگی پلی اتیلن از مقاومت و عملکرد آن در تمامی شرایط عملیاتی محافظت می کند.مقاومت در برابر ضربه بسیار زیاد است و حتی در دماهای پایین نیز شکنندگی را نشان نمی دهد.

به لطف افزودنی های موجود، مقاومت آنها در دماهای بالا حفظ می شود. فاقد کثیفی و آب، فاقد مواد سمی و تمیز کردن آن بسیار آسان است.
مقاومت بالا در برابر یخ زدگی. حتی تحت تأثیر یخ زدن مایع قرار نمی گیرد. سبک تر و مقرون به صرفه تر از مواد خام، فولاد، آلومینیوم و چوب است. وقتی قایق ها سبک تر باشند، هزینه های عملیاتی کاهش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.