استفاده از مغز تخمه کدو مزمز در نوشابه های گاز دار

مردم به طور سنتی از مغز تخمه کدو مزمز به عنوان یک داروی تقویت کننده جنسی استفاده می کردند. مغز تخمه کدو همچنین سرشار از روی هستند که می تواند برای باروری مردان مفید باشد. بر اساس یک منبع معتبر در سال 2018، این می تواند کیفیت و کمیت اسپرم را بهبود بخشد.

مطالعه‌ای در سال 2019 نشان داد که عصاره مغز تخمه کدو می‌تواند برای افراد مبتلا به هیپرپلازی خوش‌خیم پروستات، نوعی بزرگ شدن پروستات که می‌تواند باعث ایجاد مشکل در ادرار شود، مفید باشد.

مغز تخمه کدو دارای محتوای چربی بالایی هستند، بنابراین مستعد ابتلا به ترش هستند. مردم باید آنها را در مکانی خنک، تاریک و خشک نگهداری کنند تا ماندگاری بهتری داشته باشند. آنها همچنین می توانند آنها را در یخچال یا فریزر نگهداری کنند.

با این حال، مردم باید بر کودکان خردسالی که آجیل یا مغز تخمه کدو می خورند نظارت کنند، زیرا ممکن است باعث خفگی شوند.

خشکبار

رژیم غذایی کل یا الگوی کلی غذا خوردن در پیشگیری از بیماری و دستیابی به سلامت مطلوب بیشترین اهمیت را دارد. بهتر است از یک رژیم غذایی متنوع استفاده کنید تا اینکه به عنوان راهی برای حفظ سلامتی، روی غذاهای فردی تمرکز کنید.

مغز تخمه کدو یک دانه خوراکی محبوب است که افراد می توانند آن را به سالاد، گرانولا و مخلوط آجیل اضافه کنند. آنها حاوی طیف وسیعی از مواد مغذی هستند که برای سلامتی مفید هستند.

افراد باید تخم کدو را در مکانی خنک و تاریک نگهداری کنند و بر کودکانی که آنها را می خورند نظارت کنند.

ممکن است برای سلامت مثانه مفید باشد
مطالعات نشان داده اند که روغن مغز تخمه کدو ممکن است پتانسیل پیشگیری یا درمان اختلالات ادراری را داشته باشد، با این حال هنوز تحقیقات بیشتری برای تایید این یافته ها مورد نیاز است.

آیا تخم کدو برای همه بی خطر است؟ مغز تخمه کدو به طور کلی برای اکثر افراد بی خطر شناخته می شوند و آلرژی نادر است. با این حال، اگر در مورد آلرژی به مغز تخمه کدو نگران هستید، همیشه قبل از معرفی آنها به رژیم غذایی خود، با پزشک عمومی خود مشورت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.