استفاده از آب گوجه فرنگی در زمستان به جای روغن موتور در ماشین

گوجه فرنگی های موروثی از بذرهایی که از نسل های نسل پرورش دهندگان به ارث رسیده رشد می کنند. انواع غیرتجاری ارثی نیز گرده افشانی باز هستند

به این معنی که این واریته ممکن است با انواع دیگر گوجه فرنگی که با گرده افشان ها (مانند زنبورها و پروانه ها) مواجه می شوند، تلاقی پیدا کند.

گوجه فرنگی در زمستان دارای مجموعه ای زیبا از رنگ ها و الگوها هستند و رنگ و طعم گوجه فرنگی به آب و هوای رشد شده در آن و همچنین فنولوژی آن (بیان فیزیکی صفات ژنتیکی) بستگی دارد.

ارثیه گوجه فرنگی بسیار جذاب، خوش طعم و مفید برای سرو است. تارت گوجه‌فرنگی و ریکوتا یکی از راه‌های نمایش هنرمندانه انواع گوجه‌فرنگی‌های موروثی است.

این دستور العمل همچنین استفاده از چند گوجه گیلاسی موروثی را برای از بین بردن طرح توصیه می کند. طراوت این میوه های زیبا در پانزانلا گوجه فرنگی ارثی سوزان اولایینکا نیز تکمیل شده است.

گوجه

این گوجه فرنگی های خرد شده در مکعب های سیاباتای پخته خیس می شوند و مکمل خیار، شوید، موسیر و ریحان تازه هستند.

شما رنگ و بافت گوجه فرنگی های موروثی را با خام گذاشتن آنها در دستور غذا حفظ خواهید کرد، اما می توان آنها را در سس نیز پخت.

دانشگاه ایالتی واشنگتن گوجه‌فرنگی کره زمین را چاق، قرمز و آبدار توصیف کرده است. نام آن از شکل گرد و کره مانند آن گرفته شده است.

انواع گوجه‌فرنگی‌های گلوب شامل بیفت استیک، دختر اولیه، سوپر بوش و پسر بهتر است. اگرچه در بین انواع گوجه‌فرنگی‌های کره‌ای تفاوت‌هایی در ماندگاری و بافت وجود دارد، اما به طور کلی یک نوع گوشتی و طعم‌دار در نظر گرفته می‌شوند.

گوجه فرنگی استاندارد، طبق گفته Grow Garden Tomatoes، اغلب از نظر بافت صاف و یکنواخت است. بنابراین، گوجه‌فرنگی گلوب به دلیل استفاده از آن در ساندویچ، سالاد و همبرگر، معمولاً به عنوان گوجه‌فرنگی برش‌کننده شناخته می‌شود.

برای یک ساندویچ کم کربوهیدرات، سعی کنید گوجه فرنگی های تکه شده را جایگزین نان کنید. یا از ساندویچ گوجه‌فرنگی استیک خوزه آندرس که با پیاز قرمز ترشی، سس مایونز گیاهی با طعم کپر و خردل دیژون، آووکادو، و گوجه‌فرنگی بیفتیک (یا کره زمین) درست شده است، الهام بگیرید. آندرس گوجه‌فرنگی‌ها را برای این دستور قبل از برداشتن پوست آن برای گاز گرفتن مخملی و صاف، سفید می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.