با ماسک جلبک تگودر نیازی به عمل زیبایی بینی ندارید

ماسک های آرایشی مانند ماسک جلبک تگودر شاید اولین محصولات آرایشی در تاریخ باشند که برای بهبود وضعیت پوست مورد استفاده قرار گرفتند. قبل از آنها فقط لوازم آرایشی رنگ می شد.

در قرن بیستم، پوست واقعا سالم و به طور طبیعی زیبا به مد آمد، بنابراین صنعت زیبایی شروع به توجه بیشتر به مراقبت از آن کرد. در قرن بیست و یکم، ماسک های آرایشی به محبوب ترین وسیله تبدیل شده اند.

حالا دیگر فقط جرمی نیست که روی صورت بمالید، نگه دارید و سپس بشویید. نسل جدید ماسک های آرایشی با فرمت های نوآورانه و کلاسیک، استفاده راحت و کارایی بالا در مراقبت از پوست متمایز می شود.

ماسک ها نه تنها بر اساس نوع پوست انتخاب می شوند، برای پیمایش طیف عظیمی از ماسک‌های صورت، باید حداقل بزرگترین گروه‌ها را در طبقه‌بندی بشناسید.

ماسک های مدرن سعی می کنند با توجه به مفهوم پوست دوم تولید کنند، بنابراین شما می توانید با ترکیب پارامترهای مختلف راحت ترین محصول را برای خود انتخاب کنید.

ماسک

در زمان استفاده، ماسک ها روز و شب هستند. روزانه استفاده کنید و پس از مدت زمانی که روی بسته بندی مشخص شده است بشویید.

ماسک های شب قبل از رفتن به رختخواب و رفتن به رختخواب استفاده می شود و فقط صبح خود را می شویند – ماسک برای مراقبت عمیق برای چندین ساعت طراحی شده است.

ماسک ها از نظر قوام متفاوت هستند: کرم، ژل، موس و حتی به شکل لوسیون وجود دارد که ابتدا با یک پایه بافت آغشته می شود.

ماسک ها نیز بر اساس نوع جذب شکل نگهداری مواد مفید تقسیم می شوند. برای انجام این کار، آنها می توانند به شکل یک کمپرس بافت یا ورقه، بر اساس متراکم لکه های هیدروژل (پچ) و آلژینات سخت شونده باشند. فرم درخواست را می توان به صلاحدید شما انتخاب کرد.

ماسک های مدرن نه چندان بر اساس نوع پوست، بلکه با تأثیری که می خواهید به دست آورید، انتخاب می شوند. با توجه به غلظت مواد فعال، ماسک ها حرفه ای یا سالنی و برای مصارف خانگی هستند.

محصولات سالن باید توسط متخصص اعمال شود. ماسک های خانگی را به راحتی می توانید به تنهایی اعمال کنید. ماسک‌ها به روش‌های مختلفی برداشته می‌شوند: با آب شسته می‌شوند، بدون مشارکت آب برداشته می‌شوند یا در صورت جذب کامل محصول، اصلاً شسته نمی‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.