بروز ترین پرده های جدید در بازار های شمال ایران

پرده های پنبه ای
پرده پنبه ای یک انتخاب مطلوب برای بسیاری از کاربردهای مختلف است. پرده های پنبه ای نیمه شفاف هستند، بنابراین نور زیادی را به داخل می دهند و در عین حال سطح متوسطی از حریم خصوصی را فراهم می کنند.

گاهی اوقات، پردهای جدید نخی نیز با پارچه های دیگر لایه بندی می شوند تا یک پنجره کامل را ایجاد کنند. شما می‌توانید پرده‌های نخی را در سبک‌های مختلف ببینید، و این یک انتخاب مناسب برای هر اتاق در خانه است.

این نوع پرده ها نیز به راحتی تمیز می شوند و همین امر باعث تطبیق بیشتر آنها می شود.

پرده کتانی
پرده‌های کتان کمی سنگین‌تر از پرده‌های نخی هستند و در عین حال حالتی راحت و معمولی را حفظ می‌کنند.

پرده کتانی سطح متوسطی از نور را وارد می کند و در عین حال سطح مناسبی از حریم خصوصی را فراهم می کند. تمیز کردن یا شستن پرده کتانی نسبت به پرده نخی دشوارتر است.

این پرده معمولاً بهترین انتخاب برای محیط های گرد و غبار نیست زیرا بافت خشن کتانی می تواند به عنوان آهنربایی برای گرد و غبار عمل کند.

پرده

پرده های مخملی
پرده های مخملی یکی دیگر از مواد محبوب هستند. اگر به دنبال حفظ حریم خصوصی هستید، این پرده بهترین انتخاب است.

این ماده سنگین همچنین از پیش نویس ها جلوگیری می کند و صدای بیرون را کاهش می دهد. مخمل بهترین انتخاب برای اتاق خواب هایی با تخت خواب های حساس به نور است.

همچنین پارچه مخصوصی است که می توانید از آن برای ایجاد جلوه چشمگیرتری بر روی پنجره های خود استفاده کنید.

پرده مخملی معمولاً به صورت حرفه ای تمیز می شود زیرا تمیز کردن پارچه سختی است. بنابراین، اگر تعمیر و نگهداری نگران کننده است، ممکن است بخواهید از این پارچه دوری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.