جک بالابر مکانیکی که توانایی رانندگی در شب را دارد

جک بالابر مکانیکی حداکثر بالابر را فراهم می کند و برای شما آفرودها و صاحبان تریلر در آنجا ایده آل است. آنها بیشتر برای کارهای اضطراری و بازیابی در نظر گرفته شده اند تا تعمیرات استاندارد گاراژ، و می توانند بهترین دوست آفرودها باشند.

آنها بسیار بلند هستند، اما باریک هستند، بنابراین یافتن جا برای جک بالابر در وسیله نقلیه شما (یا حتی به بیرون بسته شده) کار چندان سختی نیست. چه چیز عالی برای تعمیر غیرمنتظره وقتی در جایی هستید که در خارج از کشور هستید!

باید در کارکردن جک بالابر بسیار مراقب باشید. آنها یک پایه کوچک دارند، بنابراین می توانند ناپایدار باشند. همچنین، زمانی که جک باری را حمل می کند، احتمال آسیب جدی در اثر عدم کنترل دسته وجود دارد.

مانند تمام جک ها، استفاده از بالابر با احتیاط و احتیاط ضروری است. توجه به این نکته مهم است که یک جک بالابر نسبت به سه نوع جک دیگر به استحکام بیشتری برای کار کردن نیاز دارد.

جک

اگرچه می بینید که این دو عبارت به جای یکدیگر استفاده می شوند، اما شایان ذکر است که “Hi-Lift” در واقع یک مارک جک بالابر است. بنابراین، در حالی که تمام جک های های لیفت جک های بالابر هستند، همه جک های بالابر جک های بالابر نیستند. همه چیز روشن است؟

در دنیای امروز، ما می توانیم لوازم یدکی و ابزار ماشین را به راحتی در هر مغازه ای تهیه کنیم. همانطور که روش های DIY رشد می کنند، بحث در مورد روش کارآمد انجام کار به همان اندازه مهم است. در نهایت، یک ماشین قطعه ای از ماشین آلات پیچیده است و باید به همان اندازه کارآمد با آن کار کرد.

جک ماشین نیز یک ابزار ضروری است که در بیشتر مواقع برای تعمیر موقعیت ها مورد نیاز است. یکی از دلایلی که مردم از جک خودرو استفاده می کنند، تعویض لاستیک است. اما در واقع، اگر می‌خواهید قسمتی از ماشین را زمین بگذارید، به جک ماشین نیاز دارید.

اینها برای بلند کردن وزن وسیله نقلیه طراحی شده اند، بنابراین می توانید دید واقعی از آنچه در زیر بدنه می گذرد داشته باشید. کار کردن در زیر یک وسیله نقلیه همچنین انتظار دارد که برای اطمینان از ایمنی به قطعات جک و پایه های اکسل خودرو بادوام و باکیفیت نیاز داشته باشید.

داشتن جک ماشین در گاراژ همیشه مفید است. اما، در مورد نحوه عملکرد جک ماشین، چرایی نیاز آنها و زمان استفاده از آنها سردرگمی زیادی وجود دارد. قبل از دانستن نحوه استفاده از جک ماشین، ابتدا باید بدانید که انواع مختلف جک ها در دسترس هستند.

جک های خودرو اساسا بر روی سه مکانیسم کار می کنند که مکانیزم مکانیکی و هیدرولیکی است. بیایید در زیر به طور مختصر در مورد آنها بحث کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.