حنا هندی سنتی موجب فرو ریختن سکو در جریان مسابقه گلف در مصر شد

مطمئن شوید که از حنا هندی سنتی ایمن استفاده می کنید. حنای سیاه اغلب حاوی مواد شیمیایی است که می تواند برای پوست مضر باشد، بنابراین بهتر است از این نوع رنگ خودداری کنید.

استفاده از بیشتر انواع حنا قهوه ای بی خطر است. بهترین قانون برای اطمینان از استفاده از حنا ایمن این است که مطمئن شوید لیستی از مواد تشکیل دهنده روی محصول وجود دارد. اگر هیچ ماده‌ای را نمی‌بینید، از مصرف آن خودداری کنید.

طرح حنای مبتدی پاوان: سه خط با فاصله مساوی از مچ دست تا انگشتان خود بکشید، خطوط باید مورب باشند و در جهت انگشتان شما حرکت کنند. سعی کنید دست خود را تا حد امکان ثابت و صاف نگه دارید.

برگ های کوچکی که از خطوط جدا می شوند را اضافه کنید، برگها را طوری بکشید که کمی شبیه فلش شوند، چهار نقطه به بالای طرح حنا خود در انگشت وسط اضافه کنید، نقاط باید به تدریج کوچکتر شوند.

حنا

طرح حنا میانی پاوان: دو خط روی مچ دست خود بکشیدخطوط را تا جایی که ممکن است نزدیک به هم نگه دارید و فاصله کوچکی بین آنها وجود داشته باشد (حدود 0.5 سانتی متر).2. اشکال بیضی شکل را در اطراف خطوط اضافه کنید

آنها را نزدیک به هم نگه دارید – می توانید آنها را به اندازه دلخواه کوچک یا بزرگ کنید، شکل های دلمه ای را بکشید که به سمت بالا به سمت انگشتان شما حرکت می کنند

با نزدیک شدن به انگشتان، شکل باید به تدریج کوچکتر شود، با یک خط نازک شکل را مشخص کنید، یک فاصله کوچک بین این دو نگه دارید (دوباره حدود 0.5 سانتی متر).

اشکال بیضی شکل را به لبه طرح اضافه کنید، طرح کلی شکل را دنبال کنید و بیضی ها را به اندازه بیضی های روی مچ دست خود قرار دهید.

جزئیات را به طرح خود اضافه کنیدمی‌توانید در اینجا آزادانه، چرخش یا نقطه‌هایی را به پشت دست خود اضافه کنید. جزئیات را به انگشتان خود اضافه کنید برخی از جزئیات را به انگشتان خود اضافه کنید، مانند خطوط یا چرخش (بهتر است طرح را به طور متناوب روی هر انگشت تغییر دهید).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.