خرید هیدروکربن سبک در بورس پیشکش مادر شوهر به عروسش در شب یلدا

استراتژی انرژی برای Euskadi اهداف بلندپروازانه ای را به منظور قطع تدریجی انرژی از نفت تعیین می کند.

برای انجام این کار، جایگزینی تدریجی بنزین و گازوئیل از طریق انرژی‌های جایگزین و پاک‌تر برنامه‌ریزی شده است که ما را قادر می‌سازد به تولید تجدیدپذیر دست یابیم که بتواند انرژی مورد نیاز منطقه ما را در زمینه‌های صنعتی، خانگی و حمل‌ونقل تامین کند.

خرید هیدروکربن سبک در بورس بخصوص در بورس تهران ببه بالاترین قیمت خود در چند سال اخیر رسیده است.

ارزش گذاری منابع: هیدروکربن ها علاوه بر استفاده از آن در موتورها، ماده خام سطح اول برای تولید اقلام با ارزش و استفاده روزانه مانند پلاستیک، پوشاک یا داروها هستند، اشیایی که بدون آنها توضیح زندگی امروزی برای ما دشوار است.

هیدروکربن

پلاستیک: ماده اصلی ساخته شده از محصولات نفتی پلاستیک است. این برای طیف وسیعی از محصولات استفاده می شود: اسباب بازی، بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی، کیف برای تلفن های همراه و لوازم خانگی، لوله های پی وی سی و غیره.

همچنین در تولید مواد شوینده و محصولات پاک کننده استفاده می شود. مبلمان و لباس از الیاف مصنوعی، عایق، رنگ و غیره.

مواد بهداشتی: تعداد زیادی از داروها و محصولات بهداشتی از فرآورده های نفتی و هیدروکربن ساخته می شوند: داروهای رایج مانند ایبوپروفن یا آسپرین، یا مواردی مانند سرنگ، بسته بندی دور ریختنی، پروتز و غیره.

لوازم آرایشی: لوازم آرایشی مورد استفاده روزانه در جامعه ما مبتنی بر روغن هستند، به عنوان مثال. طیف گسترده ای از محصولات آرایشی، کرم ها و پمادها، رنگ ها و تقریباً هر محصول زیبایی که می توانید تصور کنید.

سنتز فرآورده های هیدروکربن به لطف تقاضای بسیار زیاد برای محصولات آرایشی در سراسر جهان، جهانی شدن لوازم آرایشی را ممکن ساخته است.

اوقات فراغت: الیاف مصنوعی با منشاء پتروشیمی به راه‌حل‌های تکنولوژیکی و پیشرفت‌های عمده در ورزش و سایر فعالیت‌های اوقات فراغت کمک کرده است.

فیبر کربن که سبک و انعطاف پذیر است، در آلات موسیقی به جای گونه های چوب حفاظت شده استوایی و در بسیاری از کاربردهای دیگر مانند اسکیت برد و اسنوبورد استفاده می شود و همچنین به طور گسترده در بخش های خودرو و هوانوردی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.