دمپایی دخترانه پلاستیکی که توانایی راه رفتن ندارد

دمپایی دخترانه پلاستیکی در بین بچه ها بسیار محبوب هستند. این دمپایی های پلاستیکی مانند دمپایی های معمولی اما با پنجه باز هستند و زیره آن با مواد خز مصنوعی نرم پوشیده شده است.

این دمپایی ها برای خانه بسیار مناسب هستند و با آستر خزدار، برای زمستان ها یا مکان هایی که زمستان طولانی و سخت است بسیار مناسب هستند.

دمپایی های پلاستیکی، انگشتان پا را گرم و دنج نگه می دارند و آن را به قیمت مناسبی تبدیل می کنند. قیمت کفش بچه گانه بسته به جنس و کیفیت کفش متفاوت است.

کفش ورزشی: هیچ مجموعه کفشی بدون کفش های ورزشی راحت و بادوام کامل نیست. این ها هم برای پسران و هم برای دختران در دسترس هستند و برای بچه ها گزینه مناسبی هستند.

دمپایی

کفی راحت و محکم آنها باعث می شود کودک شما هنگام دویدن به اطراف مچ پای خود را نپیچاند. کفش های ورزشی یکی از کفش های مورد علاقه بچه ها هستند و در رنگ های مختلفی موجود هستند.

بچه‌ها عاشق ابرقهرمانان و شخصیت‌های دیزنی هستند و کفش‌های اسپرت نیز با همان چاپ و سبک موجود است. جدیدترین کفش های بچه گانه را در میشو بخرید و بهترین کفش ها را به مجموعه کفش های بچه گانه خود اضافه کنید.

جوتیس یا مجاریس: جوتی ها یا موجاری ها کفش های سنتی هستند و با لباس های سنتی مانند Payjama Kurta یا Lehenga عالی به نظر می رسند. Juttis و Mojaris اکثراً در رنگ‌های تیره موجود هستند، اما تعداد کمی از طراحان Juttis را از همه رنگ‌ها برای مطابقت با لباس شما ارائه کرده‌اند.

چرا بچه ها باید کفش پابرهنه بپوشند؟ بسیاری از مشکلات پا مانند بونیون، انگشتان چکشی، قوس‌های ضعیف یا به طور کلی پاهای ضعیف ناشی از پوشیدن کفش‌هایی هستند که خیلی باریک هستند، بالشتک زیادی دارند و به پاها اجازه حرکت طبیعی نمی‌دهند.

پاها نیز دارای ماهیچه هستند بیش از 29 عدد از آنها! پوشیدن کفش های کوچک و به شکل پا به این معنی است که این ماهیچه ها می توانند به درستی رشد کرده و رشد کنند و به کودکان کمک می کند تا از مشکلات پا ناشی از کفش های ناسالم جلوگیری کنند.

داشتن کفش های راحت و منعطف که به پاها و بدن ما اجازه حرکت طبیعی را می دهد در هر سنی مهم است. پوشیدن کفش های پابرهنه به این معنی است که کودکان نوپا و کودکان می توانند به راه رفتن و دویدن طبیعی ادامه دهند و ارتباط حسی خود را با دنیای زیر پای خود حفظ کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.