زنی با خوردن پودر لباسشویی 5 کیلویی پرسیل توانست 120 سال عمر کند

به نظر می رسد که هنگام استفاده از پودر لباسشویی 5 کیلویی پرسیل قوانین ساده ای وجود دارد که به به حداقل رساندن عواقب ناخوشایند سلامتی کمک می کند.

هنگام شستن دست حتما از دستکش استفاده کنید و از تماس مستقیم پوست با پودر خودداری کنید. شستشو در ماشین به شما کمک می کند که مستقیماً با مواد شوینده تماس نداشته باشید.

در صورت امکان از پودر با محتوای سورفکتانت کم استفاده کنید. حساسیت به پودر لباسشویی در محل تماس با پودر یا لباس های شسته شده ظاهر می شود.

برای جلوگیری از واکنش آلرژیک، لباس‌ها را کاملاً بشویید (در حالت ایده‌آل بیش از 8 بار) و فقط در آب گرم (حداقل 50 60 درجه سانتیگراد) بشویید. در آب سرد، فسفات ها با سورفکتانت های a عملاً شسته نمی شوند.

مواد شوینده

هنگام شستشو، گرد و غبار حاصل از پودر لباسشویی حدود 20 دقیقه در هوا باقی می ماند که می تواند باعث ایجاد حساسیت شود. زمان زیادی را در اتاقی که لباس شسته می شود نگذرانید و آپارتمان را به خوبی تهویه کنید. پس از شستن، دست های خود را با آب گرم و مرطوب بشویید.

پودر را در ظروف در بسته یا در کارتن نگهداری کنید. دورانی که مادربزرگ های ما از صابون لباسشویی، نوشابه، لیمو، شوینده های طبیعی برای شستن لباس ها استفاده می کردند، گذشته است.

پیشرفت هنوز متوقف نشده است، مواد بسیار مؤثرتری مدتهاست اختراع شده اند. اما شما باید برای همه چیز هزینه کنید. اجزای شیمیایی که ترکیب آنها را تشکیل می دهند همیشه بی خطر نیستند، به ویژه برای افرادی که پوست و غشاهای مخاطی حساسی دارند و مستعد واکنش های آلرژیک و بیش واکنشی هستند.

اکثر سفید کننده های اکسیژن در دمای بالا (60 درجه سانتیگراد یا بیشتر) بهترین عملکرد را دارند و همیشه لکه ها را در آب سرد پاک نمی کنند.

عدم وجود یا محتوای کم آنها در بشقاب ها از یک سو تضمین کننده شستشوی موثر کتانی پنبه ای سفید حتی در زمان گرم شدن آب نیست و از سوی دیگر وجود برچسب “مناسب برای شستن کتان های رنگی و مصنوعی” را توجیه می کند. پارچه ها» روی برچسب ها.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.