زنی با دستگاه فشار خون omron m3 لباس فن دار دوخت

دستگاه فشار خون omron m3 برای اندازه گیری فشار خون محبوبیت بیشتری دارد. آنها اغلب راحت تر از واحدهای آنروید استفاده می شوند.

مانیتور دیجیتال دارای گیج و گوشی پزشکی در یک واحد است. نشانگر خطا نیز دارد. فشار خون بر روی یک صفحه نمایش کوچک نمایش داده می شود.

خواندن این ممکن است راحت تر از شماره گیری باشد. برخی از واحدها حتی یک چاپ کاغذی دارند که رکوردی از خواندن را به شما می دهد.

باد کردن کاف بسته به مدل به صورت اتوماتیک یا دستی است. کاهش قیمت خودکار است. مانیتورهای دیجیتال برای بیماران کم شنوایی خوب هستند، زیرا نیازی به گوش دادن به ضربان قلب خود از طریق گوشی پزشکی نیست.

مانیتور دیجیتال دارای اشکالاتی است. حرکات بدن یا ضربان قلب نامنظم می تواند بر دقت آن تأثیر بگذارد. برخی از مدل ها فقط روی بازوی چپ کار می کنند.

دستگاه

 

این می تواند استفاده از آنها را برای برخی از بیماران سخت کند. مانیتورهای دیجیتال گران تر هستند. قیمت آنها از حدود 30 دلار تا بیش از 100 دلار متغیر است. آنها همچنین به باتری نیاز دارند.

چگونه بفهمم مانیتور من دقیق است یا از آن درست استفاده می کنم؟ هنگامی که دستگاه خود را خریدید، از پزشک خود بخواهید آن را از نظر صحت بررسی کند.

آنها باید سالی یک بار مانیتور شما را چک کنند. به تنهایی لوله را برای ترک و نشتی چک کنید. نگهداری و نگهداری مناسب ضروری است. اطمینان حاصل کنید که لوله هنگام ذخیره آن پیچ خورده نیست. آن را دور از گرما نگه دارید.

از پزشک یا پرستار خود بخواهید که نحوه استفاده صحیح از فشارسنج خود را به شما آموزش دهد. این به شما کمک می کند تا به نتایج خوبی در کنترل فشار خون خود برسید.

چگونه فشار خونم را اندازه بگیرم؟ قبل از اینکه فشار خون خود را چک کنید، باید: 30 دقیقه بعد از غذا خوردن یا استفاده از کافئین، الکل یا محصولات تنباکو صبر کنید.
به دستشویی بروید و مثانه خود را خالی کنید. 3 تا 5 دقیقه استراحت کنید و صحبت نکنید. در حالتی راحت بنشینید، پاها و مچ پاها را روی هم نگذارید و پشتتان را تکیه دهید.
دست چپ خود را تا سطح قلب خود بالا بیاورید. آن را روی میز یا میز بگذارید و بی حرکت بنشینید. کاف را دور قسمت بالایی بازوی برهنه خود بپیچید.

کاف باید صاف و نرم باشد. باید فضای کافی برای لغزش یک نوک انگشت زیر کاف وجود داشته باشد. محل قرارگیری کاف را بررسی کنید. لبه پایینی آن باید 1 اینچ بالاتر از چین آرنج شما باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.