زنی با لباس مجلسی شیک دخترانه برای همسرش کت زیبایی دوخت

لباس مجلسی شیک دخترانه لباس‌های بنددار هستند که نرم و شیک با لمسی دخترانه هستند. اگرچه این مدل ها شباهت زیادی به کت یا بلوز دارند، اما برای پوشیدن در بیرون مناسب هستند.

لباس‌های دخترانه اغلب لبه‌های جانبی دارند، دارای یک شکاف هستند و در سبک‌های مختلف، از مینی تا ماکسی و هر چیزی بین آن‌ها وجود دارند.

لباس کمر امپراتوریاین لباس جذاب همان لباسی است که وقتی احساس سلطنت می کنید یا نیاز به لمس سریع برای یادآوری موقعیت سلطنتی خود دارید، باید بپوشید.

هم راحت و غریب است و هم شیک. کمر امپراتوری با اندام متناسبی که آزادانه در زیر نیم تنه جریان دارد مشخص می شود. طراحی آن جذاب است، اندازه های بزرگ را برجسته می کند، اما همچنین به قد های کوچک جلوه ای از ارتفاع می دهد.

هنگامی که برادران رایت اولین مسافر زن را در سال 1908 فرستادند، متوجه شدند که سبک گشاد و روان لباس او چالشی دلهره آور در بادهای شدید پرواز ایجاد می کند.

خانم برگ کاملاً قادر به کنترل لباس خود نخواهد بود، مگر اینکه چیزی به پاهایش ببندد، شاید؟ در واقع، این دقیقاً همان کاری است که آنها انجام دادند.

لباس

این سفر شهرت پیدا کرد و طراحان پاریسی به سرعت متوجه شکل عجیب و غریب دامن شدند. لباس های مدادی ساختار خوبی دارند و به همین دلیل برای خانم هایی با اندام باریک یا باریک اما منحنی انتخابی عالی هستند.

لباس پری دریایی: حس زرق و برق قدیمی هالیوود به لطف افراد مشهوری مانند زندایا، ادل یا بلا حدید در سال 2022 بازگشته است، و اگر می‌خواهید ظاهر فرش قرمز را به رخ بکشید، لباس پری دریایی برجسته است.

ما شبح پری دریایی را به‌عنوان یک شبح متناسب تعریف می‌کنیم که در کمر بسته شده و به‌طور چشمگیری در زانو باز می‌شود. این استایل جذاب است زیرا اندام شما را بلندتر می کند، اما چیزی که آن را متمایز می کند تمرکز بر تناسب و کاردستی عالی است.

لباس پپلوم: ما مطمئن هستیم که شما تعجب می کنید که چرا من می خواهم پارچه اضافی را روی باسنم بگذارم تا آنها را نشان دهم؟ خب، این رایج ترین سوء تفاهم در مورد پپلوم است. حقیقت این است که یک گلوله در جای مناسب می تواند شکل شما را به شکل ساعت شنی تبدیل کند.

آیا باسن پر دارید؟ نگران نباش ! به طرز شگفت انگیزی، پپلوم نگاه را از باسن شما می گیرد. باسن نداری؟ پپلوم برای شما عالی به نظر می رسد زیرا این ترفند مد ظاهر باسن را ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.