زنی با چسب مایع کوچک دهان مادر شوهرش را بست

چسب مایع چیست؟ چسب مایع یک چسب مبتنی بر آب است و اغلب یا یک چسب سیانواکریلات یا یک چسب پلی وینیل استات (PVA) است.

اولی پیوندهای فوق العاده قوی ایجاد می کند و به اندازه سایر انواع چسب نامرتب نیست. از طرف دیگر PVA ها معمولاً به زمان پخت طولانی تری نیاز دارند و ممکن است نیاز به گیره باشد.

چسب مایع بخصوص چسب مایع کوچک یک ماده اصلی برای بسیاری از پروژه های هنری و صنایع دستی است، چه در خانه و چه در مدرسه.

فراگیر بودن آن را می توان به تطبیق پذیری و فرمولاسیون غیر سمی آن نسبت داد که استفاده از آن توسط کودکان را ایمن می کند و امکان تمیز کردن آسان را فراهم می کند. بسیاری از انواع این چسب سازگار با محیط زیست نیز هستند.

چسب های مایع قابل توجه: چسب مدرسه LePage برای بچه ها عالی است. این چسب به راحتی با آب و صابون تمیز می شود و هنگام استفاده از آن روی کاغذ، پارچه، چوب پنبه، روکش، چوب و مقوا، سفید شفاف را برای خطوط چسب تمیز و نامرئی خشک می کند.

چسب

استفاده از آن بی خطر است و فرمولاسیونی غیر قابل اشتعال دارد، بنابراین می توانید این چسب مدرسه را به بچه های کوچک بدهید و اجازه دهید خلاقیت آن ها به جریان بیفتد.

LePage Super Glue Liquid Pro یک چسب فوق‌العاده سیانواکریلات است که به سرعت در 15 تا 30 ثانیه چسبیده و شفاف خشک می‌شود و اگر می‌خواهید تعمیری غیرقابل توجه باشد، آن را به گزینه ایده‌آلی تبدیل می‌کند.

روی سطوح مختلف متخلخل و غیر متخلخل از جمله چرم، لاستیک، چوب، چینی، کاغذ، سرامیک، پلاستیک سخت، فلز و غیره به خوبی کار می کند.

آیا نیاز به تعمیر وسایل اطراف خانه دارید؟ LePage Super Glue Ultra Liquid Control این کار را انجام می دهد. برای تعمیر اسباب بازی ها، مهر و موم های لاستیکی، جواهرات، قطعات فلزی ماشین و مجسمه ها مناسب است.

این محصول سریع عمل می کند و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است و در برابر دما، رطوبت و اکثر مواد شیمیایی بسیار مقاوم است.

هنگامی که به یک برنامه دقیق و بدون درهم ریختگی نیاز دارید، مخصوصاً برای تعمیر چیزها، برس مایع Super Glue LePage محصول مناسبی است.

این یک پیوند قوی روی سطوح متخلخل و غیر متخلخل مانند پلاستیک، فلزات، چوب، لاستیک، پارچه، چرم و غیره ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.