ساعت دنیل کلین اصل متعلق به یک دزد سابقه دار در خانه ی پلیسی کشف شد

ما در اینجا قصد داریم در مورد حرکت جنبشی صحبت کنیم که به آن اتوکوارتز نیز می گویند. این یک حرکت ترکیبی است که در آن یک وزنه نوسانی نصب شده است.

درست مانند ساعت دنیل کلین اصل روتور مطابق با حرکات طبیعی مچ دست می چرخد. انرژی ایجاد شده یک جریان الکتریکی تولید می کند که در باتری یا خازن ذخیره می شود.

برای ثبت، این ساعت ساز ژاپنی سیکو بود که نام آن را “Kinetic” در اشاره به حرکت جنبشی که عملکرد حرکات خودکار را مشخص می کند، گذاشت.

البته، این یک حرکت نسبتا نادر در بازار ساعت است و هنوز توسط برندهای دیگر توسعه نیافته است.ساعت های نظامی بخشی جدایی ناپذیر از تاریخ ساعت سازی هستند، آنها تا حد زیادی در رساندن ساعت ها از جیب به مچ دست ما نقش داشته اند.

ساعت

برای عموم مردم، فراتر از تاریخ، آنها به دلیل طراحی و ویژگی های ذاتی خود قدردانی می شوند: استحکام، دقت، خوانایی اطلاعات و غیره. در سال های اخیر، ساعت های نظامی به طور فزاینده ای مورد توجه علاقه مندان به ساعت قرار گرفته اند. انواع مختلفی دارد.

ساعت نظامی کلاسیک یا وقفی که برای ارتش بر اساس مشخصات دقیق ساخته شده است. ساعت غیرنظامی، که توسط ارتش استفاده می شود، زیرا تعداد کمی از ارتش ها هنوز ساعت های موقوفه را به سربازان ارائه می دهند.

انتشار مجدد غیرنظامی ساعت های تاکتیکی. و در نهایت ساعت هایی به سبک نظامی با الهام از ساعت های کماندویی. در این انتخاب غیر جامع، ما این دسته بندی های مختلف را با هم ترکیب کرده ایم. ساعت های نظامی مورد علاقه خود را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

ساعت های کوارتز خورشیدی: برخی از برندها مانند سیکو ساعت های کوارتز خورشیدی را ارائه می دهند. بر خلاف حرکت ارائه شده در بالا، دومی باتری ندارند.

همانطور که از نام آن پیداست، انرژی توسط یک پنل خورشیدی کوچک که روی صفحه قرار دارد ایجاد می شود. اصل ساده است: انرژی جمع آوری شده توسط نور طبیعی (یا مصنوعی) در یک باتری قابل شارژ (یا در یک خازن) ذخیره می شود.

بنابراین، این امکان وجود دارد که از ساعت خود بدون اینکه الزاماً آن را به طور سیستماتیک در معرض نور قرار دهید، استفاده کنید. خودمختاری می تواند چندین ماه ادامه داشته باشد.

حتی اگر این سیستم از تعویض باتری اجتناب کند (و در نتیجه باعث آلودگی محیط زیست ما به طور همزمان)، دومی توسط یک سیستم الکترونیکی نسبتا قابل اعتماد هدایت می شود. بنابراین، این حرکت جایگزین جالبی برای ساعت‌های کوارتز کلاسیک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.