ست حوله مردانه ایی که گربه ملکه در آن نگهداری می شد به حراج گذاشته شد

هنگام شستن ست حوله مردانه از نرم کننده استفاده نکنید. نرم کننده پارچه یک لایه روی پنبه تشکیل می دهد که جذب حوله و عملکرد خشک کردن را مختل می کند.

در دمای 60 درجه سانتیگراد بشویید: باید حوله های خود را در چند بار اول جداگانه و همیشه با رنگ های مشابه بشویید. حوله های خود را همیشه در دمای 60 درجه بشویید و مطمئن شوید که همه باکتری ها از بین می روند.

با این حال، توجه داشته باشید که اگر می خواهید رنگ های اصلی و لطافت سطح را حفظ کنید، حوله های مخمل باید با دمای 40 درجه شسته شوند. اگر شک دارید، همیشه می توانید به دستورالعمل های شستشو روی حوله خود مراجعه کنید.

خشک کن حوله های شما را نرم می کند: توصیه می کنیم حوله های خود را بعد از شستن در خشک کن خشک کنید. این نرمی حوله های شما را برجسته می کند.

مراقبت از حوله حمام جدید: مراقبت از کتانی حمام شما حتی قبل از اولین استفاده شروع می شود. در واقع توصیه می شود حوله های حمام جدید خود را از قبل بشویید تا خاصیت جاذب آنها را بهینه کنید.

حوله

بنابراین، اگر در طول آخرین خرید خود عاشق یک حوله حمام نخی کاملاً جدید شده اید، قبل از اینکه بتوانید از آن لذت ببرید، باید کمی صبر نشان دهید!

فراموش نکنید که آخرین خرید خود را در راه خانه در دستگاه قرار دهید. نتیجه نرمی ده برابری و ظرفیت جذب بهتر است. بنابراین، ژستی که نباید فراموش شود، حتی اگر وسوسه انگیز است که به محض رسیدن به خانه، لباس حمام جدید خود را بپوشانید.

حوله های خود را هر چند وقت یک بار می شویید؟ برای بسیاری از ما، بهترین بخش روز لذت بردن از یک دوش یا حمام راحت و پیچیدن خود در یک حوله گرم و دنج است.

بنابراین، به خاطر حوله ای که بوی رطوبت می دهد، بحثی نیست که این لحظه آرامش را خراب کنید. مانند تشک حمام، حوله های حمام مکانی را فراهم می کنند که رطوبت و گرما را مخلوط می کند.

به عبارت دیگر، محیطی ایده آل برای رشد باکتری ها. برای تمیز و شاداب نگه داشتن حمام، ملحفه های حمام شما (از حوله گرفته تا حوله حمام گرفته تا دستشویی) باید در فواصل منظم با ماشین تمیز شوند.

در حالت ایده آل، اگر هر روز از ملحفه حمام خود استفاده می کنید و حمام شما تهویه مناسبی دارد، تعداد دفعات شستشو را در سه بار استفاده (یا یک یا دو بار در هفته) تخمین می زنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.