سرکه سیب از سیب های تازه و رسیده تهیه می شود

نوشته جیمز کلر در مونا ویل

من دوست دارم در مورد روش های ساده ای که تاثیر زیادی بر سلامت و تندرستی کلی سرکه انار خانگی داشته باشد یاد بگیرم. سرکه سیب یکی از بهترین هاست.

سرکه سیب از سیب های تازه و رسیده تهیه می شود که بعداً تخمیر می شوند سرکه خرما ارگانیک و مراحل سختی را طی می کنند تا محصول نهایی را به دست آورند. سرکه سیب حاوی پکتین است، فیبری که کلسترول بد را کاهش می دهد و فشار خون را تنظیم می کند.

متخصصان سلامت معتقدند که افراد با افزایش سن به کلسیم بیشتری نیاز دارند. سرکه به استخراج کلسیم از غذاهایی که با آنها مخلوط می شود کمک می کند.

که به حفظ استحکام استخوان کمک می کند. کمبود پتاسیم باعث ایجاد مشکلات مختلفی از جمله ریزش مو، شکنندگی ناخن ها و دندان ها، سینوزیت و آبریزش بینی می شود.

سرکه سیب سرشار از پتاسیم است. مطالعات نشان داده اند که کمبود پتاسیم باعث کندی رشد می شود. اگر به طور منظم از سرکه سیب استفاده کنید، می توان از تمام این مشکلات جلوگیری کرد.

پتاسیم همچنین مواد زائد سمی را از بدن دفع می کند.

بتاکاروتن از آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد جلوگیری می کند، سرکه شیره خرما پوست را محکم و جوان نگه می دارد. سرکه سیب برای کسانی که می خواهند وزن کم کنند مفید است.

چربی را می شکند که از روند کاهش وزن طبیعی پشتیبانی می کند.

سرکه سیب حاوی اسید مالیک است که در مبارزه با عفونت های قارچی و باکتریایی موثر است.

این اسید رسوبات اسید اوریک را که در اطراف مفاصل ایجاد می شود، سرکه انگور طبیعی حل می کند و در نتیجه درد مفاصل را کاهش می دهد. اسید اوریک محلول بعداً از بدن دفع می شود.

اعتقاد بر این است که سرکه سیب در درمان بیماری هایی مانند یبوست، سردرد، آرتریت، استخوان های ضعیف، سوء هاضمه، کلسترول بالا، اسهال، اگزما، چشم زخم، خستگی مزمن، مسمومیت غذایی خفیف، ریزش مو، فشار خون بالا، چاقی، و بسیاری از مشکلات سلامتی دیگر.

از سرکه سیب برای چه چیز دیگری استفاده کرده اید؟
*سلب مسئولیت: نتایج فردی بر اساس اهداف توافق شده متفاوت است. برای جزئیات اینجا را کلیک کنید.

 • منابع:
  1. Health Benefits of Apple Cider Vinegar – James Clare
 • تبلیغات: 
  1. چگونه با یک سنجاب در خانه زندگی کنیم؟!
  2. تشک خوابی که شما را به آینده می برد!
  3. با استفاده از ماکارونی درختانی پربارتر داشته باشید
  4. اربرد دوربین مدار بسته در اسلحه سازی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.