صاحب خانه ای با سنگ مصنوعی سارق طلاهای همسرش را به قتل رساند

اگر در مورد استفاده از سنگ مصنوعی برای دکوراسیون داخلی صحبت کنیم، دامنه آن بسیار گسترده است، پانل های دیواری رو به رو، تریبون ها و پله ها، طاقچه های پنجره، تزئین طاق ها و درگاه های شومینه و موارد دیگر.

روکش دیوار با صفحات سنگ مصنوعی یک راه حل طراحی جالب برای طراحی داخلی است. برای روکش، به عنوان یک قاعده، از صفحات با ضخامت 13 میلی متر (سنگ کوارتز) و 6-12 میلی متر (سنگ اکریلیک) استفاده می شود.

برخی از تولید کنندگان سنگ مصنوعی و اکریلیک مجموعه هایی با اسلب های شفاف ارائه می دهند. طراحان و معماران از این سنگ به عنوان پارتیشن هنگام پهنه بندی فضای آزاد و همچنین برای استیل ها و سازه هایی با نور داخلی استفاده می کنند.

استفاده از سنگ مصنوعی به عنوان روکش سالن های مراکز خرید، فرودگاه ها، ایستگاه های قطار، هتل ها و رستوران ها، ایستگاه های مترو و سایر امکانات جایگزین مناسبی برای روکش با سنگ طبیعی است.

سنگ مصنوعی برای تعمیر و نگهداری نیاز کمتری دارد، از نظر رنگ متنوع تر است و از نظر مقاومت در برابر سایش، استحکام و دوام کمتر از سنگ مرمر و گرانیت سنتی نیست.

سنگ

 

انتخاب سنگ مصنوعی برای سکوها و پله ها به نوع اتاق بستگی دارد. برای مکان های مسکونی، سنگ اکریلیک نرم تر، اما در عین حال گرم و ارزان تر کاملا مناسب است. کفش های نرم داخلی به پله های سنگی اکریلیک آسیبی نمی رساند.

برای ساختمان های عمومی با جریان شدید مردم (مسافران، مشتریان، بازدیدکنندگان)، سنگ کوارتز انتخاب مناسبی است. مراقبت از آن آسان است، مقاومت در برابر سایش بالایی دارد و پالت رنگی گسترده ای را ارائه می دهد.

طراحان کاربردهای مختلفی برای سنگ مصنوعی پیدا می کنند. برای تزئین طاق های داخلی و درگاه های درب، برای رو به روی ستون ها و شومینه ها استفاده می شود.

مشخصه این است که مهم نیست طرح به چه سبکی طراحی شده باشد، همیشه سنگی با رنگ، طرح و بافت مورد نظر وجود خواهد داشت که به طور هماهنگ در فضای داخلی قرار می گیرد و رنگی از وقار و اعتبار به آن می بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.