فروش اتوماسیون باشگاهی وبه صرفه

فروش اتوماسیون باشگاهی/ تنوع و فروش اتوماسیون باشگاهی در این سایت، موجب گردیده است تا صاحبان باشگاه با سلیقه های مختلف و آنچه در نظر دارند را خریداری کنند.
در واقع اتوماسیون باشگاهی سامانه نظم دهی و چیدن پازلی است برای ارتباطی منطقی و متعادل در یک باشگاه ورزشی.

سیستم اتوماسیون باشگاهی چگونه است؟

در واقع شما پس از تهیه دستگاه های سخت افزاری نظیر: خرید دستگاه حضور و غیاب، اسکنر اثر انگشت، گیت کنترل ترددو یا وب کیوسک، به مرحله یکپارچه سازی این دستگاه ها با یکدیگرمی رسید. هر کدام از این دستگاه ها نرم افزار کاربردی خود را دارد ولی برای اینکه همه انها با هم یک هدف را دنبال کنند(یعنی هوشمند سازی باشگاه) نیاز است.
در واقع سیستم اتوماسیون باشگاهی، می تواند اقداماتی چون ثبت نام کاربر، ورود و خروج آنها حتی تعیین کمد ورزشکار را ساماندهی کند و در نهایت نظم قابل قبولی را ایجاد نماید.

فروش اتوماسیون باشگاهی با چه هدفی صورت می گیرد؟

در اتوماسیون باشگاهی می توانیم: رشته های مورد نظر را تعریف کنیم. ورزشها را به 2 نوع شناور( که در آن ورزشکار در هر تایمی که مایل باشد در باشگاه حاضر می شود مانند بدنسازی و یا شنا) و منظم(تکواندو، بوکس، کشتی) تقسیم می شود.
در اتوماسیون باشگاهی اگر خواستید می توانید بعد از خرید دستگاه اسکنر اثر انگشت و یا دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، در هزینه های درازمدت صرفه جویی کنید و به حذف کارت باشگاهی بپردازید. نکته دیگر اینکه شما می توانیداز همین طریق اثر انگشت، به ثبت نام و یا تمدید اعتبار ماهانه یا سالانه بپردازید. اگر گیت کنترل تردددر مجموعه تان باشد خیلی راحت از ورود افراد غیرمجاز به باشگاه جلوگیری می شود و یا اینکه برای هر فرد عضو باشگاه می توان محدودیت ورود و خرج ایجاد کرد. بدین صورت اعضاء باشگاه در زمان سانس خود در باشگاه حاضر می شوند.

فروش اتوماسیون باشگاهی

خرید اتوماسیون باشگاهی چه مزیت هایی دارد؟

بیش از هر چیزی به نظم اشاره می کنیم. اتوماسین باشگاهی موجب می شود ترددها خیلی راحت کنترل شود و ضمن ممانعت هوشمند از ورود افراد غیرمجاز، سود دهی باشگاه، بیشتر شود.
یکی دیگر از مزیتهای خرید اتوماسیون باشگاهی، مدیریت جذب نیروی کار است که در این شرایط ناچار نیستیم پرسنل، بیش ازبازدهی درآمد باشگاه استخدام شوند و به نوعی استفاده از نیروی کار هدفمند می شود.
در خرید اتوماسیون باشگاه از این نظر هم پیروز میدان خواهید بود که می توانید ورود وخروج مربیان، غیبت، تاخیر و یا مرخصی های آنان را نیز ثبت کنید. با این اقدام آنچه مربی مستحق است در اول هر ماه بعنوان حقوق دریافت می کند.

بیشتر بخوانید: استند لمسی مدل ch103

فروش اتوماسیون باشگاهی

با فروش اتوماسیون باشگاهی فروشگاه ورزشگاه را نیز هوشمند می کنیم

تغذیه و رژیم غذایی مناسب برای یک ورزشکار به اندازه آن ورزش و برنامه ورزشی اهمیت دارد. در واقع ورزش و رژیم غذایی مکمل یکدیگر هستند.
ورزشکار به هنگام ورود به باشگاه می تواند غذای مورد نظر خود را با همین اتوماسیون باشگاهی رزرو نماید. یا اگر در فروشگاه وسیله ورزشی خواست از این طریق خریداری نماید.

گزارشگیری در اتوماسیون باشگاهی

خرید اتوماسیون باشگاهی خریدی ناموفق نیست و خروجی این کار یعنی آینده نگری باشگاه؛ و درواقع تجربیات گذشته را به سوغات می آورد. چراکه با اتوماسیون باشگاهی گزارش ها با متدهای مختلفی خواهید داشت و می توانید، گزارش های آن تقویمی با زمان بندی مناسب ایجاد کنید.
شما می توانید مدیریت فعالیتهای باشگاه را با نمودار ماتریسی که در اتوماسیون تعریف شده است صورت دهید و یا بصورت روزانه این فعالیتها را در قالب یک نمودار منظم مشاهده نمایید.
گزارش های جامع مالی و همچنین گزارش ورود و خروج ورزشکاران از دیگر وظایف اتوماسیون باشگاهی است.

فروش اتوماسیون باشگاهی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.