فروش حوله تن پوش هنر موجب رشد 200 هزار واحدی شاخص کل بورس در آمریکا شد

حوله تن پوش مخصوصا حوله تن پوش هنر حدود یک سوم بیشتر از Frontgate قیمت دارد، اما اگر حوله های نازک تری با بافت بیشتر دوست دارید، این حوله مورد علاقه ماست.

حلقه های حوله تن پوش به خوبی مشخص هستند و به راحتی بافته شده اند، بنابراین شما احساس می کنید که هر حلقه روی پوست شما حرکت می کند.

سریعتر از Frontgate خشک می شود، و طراحی مدرن آن  لبه های گرد، در سراسر سطح، و حلقه ای برای آویزان کردن آن بر روی قلاب حمام  به نظر بی مزه است اما شیک رایلی در هشت رنگ عرضه می‌شود، و مانند دیگر انتخاب‌های ما، دارای گواهی Oeko-Tex است و در اندازه ورق حمام موجود است.

برای ظاهری مینیمال و مجلل، یا اگر می خواهید حوله ای واقعاً سریع خشک شود، حوله تن پوش را توصیه می کنیم.

حوله

 

این حوله با بافت مشبک (که گاهی به آن بافت وافل یا لانه زنبوری می گویند) ساخته می شود که نسبت به تری نازک تر و نازک تر به نظر می رسد.

حوله تن پوش که از پنبه سوپیما تولید شده در آمریکا ساخته شده است نسبتاً گران است، اما قیمت آن کسری از قیمت حوله های مشبک مشابه وارداتی از ژاپن است.

همچنین نرم تر و نرم تر است. در مقایسه با ده ها یا چند ساعتی که در تست های سال 2018 ما برای خشک شدن طول کشید، Onsen پس از حدود پنج ساعت خشک شد.

اما به خاطر داشته باشید که اگر تری مخملی را ترجیح می دهید، ممکن است احساس بافت بیشتر Onsen را دوست نداشته باشید.

به عنوان یک نویسنده ارشد برای Wirecutter، من بیشتر راهنماهای منسوجات خانگی خود را نوشته ام، از ملحفه های نخی گرفته تا پتو و روکش لحاف.

من برای اولین بار در سال 2017 راهنمای خود را برای حوله های حمام بر عهده گرفتم، بر اساس تحقیقات ملیسا تان و استفان ترفینگر، که دومی با مارتین بید، دکترا، استاد گروه منسوجات، تجارت مد و طراحی در دانشگاه رود مصاحبه کرد.

جزیره؛ شان کورمیر، دستیار رئیس بخش توسعه و بازاریابی نساجی موسسه فناوری مد؛ و آنجلا ماسنگیل، یک تکنسین ارزیابی پارچه در Cotton Incorporated.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.