قاچاقچی چرم عسلی رنگ در مرز ترکیه لو رفت

در مواردی که چرم ضخیم، نرم و مقاوم در برابر پارگی مورد نیاز است. چرم خام رطوبت و گرما را تحمل نمی کند، باید به طور دوره ای با ترکیبات چرب درمان شود.

چرم دباغی بخصوص چرم عسلی رنگ شده رتبه اول محبوبیت در صنعت چرم را دارد. مقاوم، بادوام نسبت به انواع قبلی، مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید است.

ابزارهای چرم‌کاری چرم‌کاری حرفه‌ای به طیف وسیعی از ابزارها نیاز دارد. رایس فیدر برای علامت گذاری دقیق درزها، سوراخ ها و محل اتصالات مورد نیاز است.

نشانگر غلتکی سوراخ هایی را برای دوخت دستی مشخص می کند. فاصله بین دندان ها طول بخیه را تعیین می کند. قطب نما زینی به علامت گذاری قطعات برای برش کمک می کند.

چرم

برش شیار (پرورنده) به شما امکان می دهد یک شیار مخصوص برای درز ایجاد کنید. سپس نخ در زیر سطح پوست قرار می گیرد و در حین استفاده از بین نمی رود.

چاقو با تیغه های قابل تعویض برای برش چرم:چاقوهای غلتکی، مستقیم، هلالی شکل (شرفووالنی) وجود دارد. دومی، علاوه بر برش، برای نازک کردن پوست در محل چین مورد نظر استفاده می شود.

رنده چرمی برای آسیاب کردن سطوح بزرگ که کار با چاقو ناخوشایند است مفید است. چاقوی چرخشی برای برش طرح روی پوست (نقوش برجسته).

با کمک قیچی فرفری می توان یک الگوی زیگزاگ یا موجی روی لبه پوست ایجاد کرد. پانچ برای ایجاد سوراخ در پوست طراحی شده است. آنها می توانند گرد یا مجعد باشند. برای ایجاد سوراخ برای درز از پانچ های خطی (پله یا چنگال) با تعداد دندان های متفاوت استفاده می شود.

راحت ترین استفاده از سوزن مخصوص چرم با نوک مثلثی است. چنین سوزن هایی هم برای ماشین های دست ساز و هم برای چرخ خیاطی موجود است.

اگر روی چرخ خیاطی معمولی چرم می دوزی، به یک پا یا پای تفلون نیاز دارید که روی کفه آن یک غلتک کوچک وجود داشته باشد تا چرم گیر نکند.

با استفاده از یک بال، می توانید سوراخ های کوچکی ایجاد کنید یا یک درز ناموفق را حل کنید. خرید خرطومی برای تمبر چرمی مورد استفاده در تکنیک منبت بر روی پوست برای ایجاد یک چاپ برجسته.

Cardina: دستگاهی شبیه به قلم، نوک های آن می تواند اشکال مختلفی داشته باشد همچنین برای منبت استفاده می شود.

می توان از آن برای مدل سازی خطوط اریب یا فرورفته استفاده کرد. هنگام کار با تمبرها به یک چکش برجسته نیاز است، آنها قسمت های چسبیده را می کوبند، همچنین برای کار با پانچ لازم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.