قاچاق لوله پلیکا نگین با رشد قیمت ارز رابطه معکوس دارند

لوله پلیکا در درجه اول از طریق فرآیند اکستروژن تولید می شوند. مواد خام از طریق یک قیف و یک سیستم کنترل وزنی یا حجمی به اکسترودر وارد می شود.

در داخل بشکه اکسترودر، مواد تا نقطه ذوب حدود 200 درجه سانتیگراد توسط الکتریسیته و اصطکاک در سیستم پیچ گرم می شوند.

مواد ذوب شده از طریق یک حفره به نام دای هد رانده می شوند و در نتیجه به شکل لوله در می آیند. سپس لوله پلیکا برای اندازه صحیح در یک جعبه خلاء کالیبره می شود و سپس توسط آب در جعبه های اسپری خنک می شود.

اکستروژن یک فرآیند پیوسته است و اصولاً لوله پلیکا بخصوص لوله پلیکا نگین را می توان در طول بی نهایت تولید کرد. در انتهای خط تولید لوله ها به طول برش داده می شوند و بر اساس کاربری مورد نظر سوکت یا کلاف می شوند.

فرآیندی که در بالا توضیح داده شد، برای تولید لوله پلیکا به اصطلاح دیواره جامد است که از یک لایه از یک ماده همگن تشکیل شده است.

لوله

در کنار فرآیند لوله های دیوار جامد، انواع دیگری از فرآیندهای تولید استفاده می شود، به عنوان مثال برای لوله های دیواری ساخت یافته لوله های دیواری ساختاری دارای طراحی بهینه برای دستیابی به الزامات فیزیکی، مکانیکی و عملکردی هستند و در عین حال از مواد کمتری استفاده می کنند.

دیوار دوقلو یک سازه معمولی برای ساخت دیوار لوله است. نوع دیگر لوله های به اصطلاح اکسترود شده است که در آن لایه ها می توانند از مواد مختلف ساخته شوند.

معمولاً یک لوله فاضلاب 3 لایه کواکسترود شده از یک پوسته بیرونی و یک پوسته داخلی از مواد جدید (بکر) تشکیل شده است که در آن لایه میانی مواد بازیافتی پس از مصرف است. به این ترتیب تغییر رنگ مواد بازیافتی در لایه میانی می تواند در داخل لوله پنهان شود.

لوله های چند لایه برای لوله کشی ساخت و ساز از PE یا PEX با یک لایه آلومینیومی در داخل دیواره لوله هستند. آلومینیوم دو هدف دارد: بهبود سفتی طولی و عمل به عنوان یک مانع اکسیژن.

در مواردی که لوله ها برای کاربردهای گرمایشی استفاده می شوند، مانع مهم است. سد را می توان با پلیمری به نام EVOH نیز ساخت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.