قیمت دوربین مداربسته پیچی

دوربین مدار بسته وسیله ای است که برای کنترل مکان های مختلف به کار می رود. بدین منظور که شما با نصب این دوربین در مکان مورد نظر می توانید به راحتی از راه دور تمامی ورود ها و خروج ها را تجت کنترل قرار دهید. قیمت دوربین مداربسته پیچی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح می دهیم.

قیمت دوربین مداربسته پیچی

دوربین مداربسته پیچی

دوربین مداربسته پیچی عوامل زیادی بر قیمت دوربین مدار بسته تاثیر گذار است مانند:

  • کیفیت تصویر
  • داشتن امکانات ضبط صدا
  • سایز دوربین
  • برخوداری دوربین از امکانات دید در شب
  • برند و شرکت سازنده دوربین

تمامی عوامل ذکر شده بر قیمت این محصول تاثیر گذار می باشد. دوربین پیچی یکی از انواع مختلف دوربین مدار بسته می باشد که با توجه به قابلیت هایی که دارد، توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. این دوربین از نظر اندازه بسیار کوچک می باشد و برای مکان هایی که می خواهید دوربین مدار بسته را به صورت مخفی استفاده نمایید کاربرد دارد.

دوربین پیچی از کیفیت تصویر و کیفیت صدای بالایی برخوردار است و فضای کمی برای نصب آن نیاز است. شما با استفاده از این دوربین می توانید مکان مورد نظر خود را با کیفیت بسیار بالا بررسی نمایید. دوربین مدار بسته پیچی می تواند تصاویر یا فیلم را برای مدت زمانی طولانی ضبط کند.

این وسیله عموماً برای نظارت بر رفتار، فعالیت‌ها یا سایر اطلاعات در حال تغییر و همچنین برای کنترل یا محافظت از افراد ساخته شده است. این دوربین این امکان را دارد که از نزدیک بتوانید مکان های راه دور را کنترل کنید.

دوربین مدار بسته پیچی معمولاً توسط سازمان‌های خصوصی یا دولتی برای جمع‌آوری اطلاعات، پیشگیری از جرم، حفاظت از یک فرآیند، شخص، گروه یا شی، یا تحقیق در مورد جرم استفاده می‌شود. امروزه افراد در منزل های خود از این دوربین ها برای حفاظت از محیط شخصی خود استفاده می کنند.

دوربین های مداربسته پیچی بر اساس ارسال سیگنال به دستگاه ذخیره ساز ضبط، به دو نوع آنالوگ و دیجیتال دسته بندی می شوند. آنها این قابلیت را دارند که داده های گرفته شده را می توانند در رایانه رومیزی یا رایانه لپ تاپ و همچنین در تلفن های همراه نیز ثبت نمایند.

دوربین های آنالوگ پیچی:

این نوع دوربین‌ ها سیگنال‌ های آنالوگ را به عنوان عکس ارسال می‌کنند که باید با سرعت کم و پیوسته ضبط شوند. نرخ ضبط فیلم در آنها به طور معمول چهار فریم در ثانیه است. به طوری که یک نوار سه ساعته می تواند به مدت 24 ساعت اجرا شود.

کل این فرآیند فریم به فریم را می گیرد که شبیه عکس های فوری است و تصویر تار ظاهر می شود. برای جلوگیری از این نقص، سیگنال های آنالوگ را می توان از طریق کارت ضبط ویدیویی نصب شده در رایانه به سیگنال دیجیتال نیز تبدیل کرد. استفاده از DVR در ضبط رایانه می تواند به عنوان رسانه غیر آنالوگ ذخیره شود.

این ضبط‌کننده‌ ها نسبت به ضبط مبتنی، بر رایانه سازگاری بیشتری دارند زیرا برای این نوع راه‌حل ساخته شده‌اند. همچنین این دوربین ها به تعمیر و نگهداری کم نیاز دارند و از تعداد متوسط تا زیاد دوربین پشتیبانی می‌کنند.

دوربین های دیجیتال پیچی:

این نوع دوربین مستقیماً با استفاده از سیگنال دیجیتال ضبط می کند که می تواند مستقیماً در رایانه ذخیره شود. اگرچه سیگنال فشرده می شود، اما کیفیت DVD را می توان از طریق فشرده سازی بیشتر با کیفیت کمی پایین تر به دست آورد. ویدیوی فشرده نشده می‌تواند به سرعت فضای ذخیره‌سازی را پر کند، بنابراین گاهی اوقات می‌توان از تشخیص حرکت در موارد ضبط با کیفیت غیر فشرده استفاده کرد.

دوربین‌های ویدئویی با کیفیت استاندارد قادر به مقابله با 320000 پیکسل نیستند، بنابراین معمولاً میدان‌های افقی و عمودی خطوط را می‌گیرند و آنها را با سرعت 30 فریم در ثانیه با هم ترکیب می‌کنند.

دوربین های IP پیچی:

دوربین IP یا دوربین پروتکل اینترنت که داده ها را از طریق اینترنت منتقل می کند. این نوع دوربین های نظارتی فقط به یک شبکه محلی نیاز دارند که از طریق آن اتصال اینترنت قابل دسترسی باشد. بسیاری از دوربین های IP برای مدیریت ضبط ویدئو و سیستم هشدار به یک ضبط کننده ویدئوی شبکه مرکزی (NVR) نیاز دارند.

سیم پیچی دوربین مداربسته

سیم پیچی دوربین مداربسته نصب سیم‌های دوربین امنیتی در داخل خانه بسیار آسان‌تر از کار بیرونی است. بنابراین شما می توانید این راهنمای نصب سیم دوربین امنیتی را دنبال کنید تا سیم ها را در خانه خود پنهان یا اجرا کنید.

مرحله 1. قبل از کابل کشی دوربین امنیتی، مرکز نظارت مرکزی را طراحی کنید. مکانی که دستگاه NVR/DVR – مرکز نظارت مرکزی – را در خانه خود قرار می دهید، مسیر سیم کشی را تعیین می کند. قرار دادن هوشمندانه دستگاه NVR/DVR در خانه می تواند به شما کمک کند از شر فاجعه سیم کشی نامرتب خلاص شوید. دسترسی به این مکان باید آسان باشد تا بتوانید دوربین امنیتی خود را به راحتی از هر جای خانه خود سیم کشی کنید.

مرحله 2. هنگام اجرای سیم های دوربین امنیتی، برق را خاموش کنید، که می تواند از ایمنی شخصی شما محافظت کند و از آسیب رساندن به دستگاه های شما جلوگیری کند.

مرحله 3. حفره ای را در موقعیتی که خروجی قرار دارد دریل کنید (برای دوربین های امنیتی بی سیم و دوربین های امنیتی آنالوگ)، و از یک رخت آویز فلزی صاف شده استفاده کنید تا هر گونه موانع پیش بینی نشده را در داخل دیوار احساس کنید. حفاری بدون شک یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای عبور سیم های دوربین های امنیتی از طریق دیوارها، زیرزمین، سایدینگ وینیل و غیره است. برای اجرای سیم های دوربین امنیتی سقف را سوراخ کنید.

مرحله 4. شکاف باید بزرگتر از حداکثر مقدار سیمی باشد که انتظار دارید تا کنون اجرا شود. اجازه دهید چند فوت سیم اضافی داخل آن هم برای خاتمه، و هم برای سازماندهی مجدد در آینده در صورت نیاز باشد. برچسب زدن به انتهای کابل ها به شما کمک می کند تا بفهمید کدام دوربین امنیتی با کدام کابل کار می کند.

مرحله 5. به جایی که می خواهید دوربین های امنیتی خود را نصب کنید بروید و یک سوراخ در صفحه دیوار بالا یا پایین در همان حفره دیوار ایجاد کنید.

مرحله 6. سیم ها را با نوار ماهی وصل کنید.

مرحله 7. سیم ها یا کابل های دوربین امنیتی را تا مقصد اجرا کنید (ممکن است برای تغذیه سیم به یک شریک نیاز داشته باشید. برای شما). به خاطر داشته باشید که برای محافظت از کابل ها از پوشش یا مجرای محافظ سیم دوربین امنیتی استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.