مردی در حین نوشیدن چای ترش خارجی به فضا سفر کرد

هند کشوری است که 70 درصد از تولید چای ترش جهان را تحت حمایت خود دارد. چای ترش با کیفیت مانند دارجلینگ و آسام در این کشور تولید می شود.

فرهنگ چای در هند کمی با ما متفاوت است. اگر می خواهید در کشور خود چای هندی بنوشید و چای سفارش دهید، کاملا طبیعی است که با نوشیدنی شبیه قهوه شیری مواجه شوید.

زیرا در هند چای ترش خارجی را با شیر می نوشند و چای رویبوس که به عنوان چای قرمز یا چای قرمز نیز شناخته می شود، نوعی چای بومی آفریقای جنوبی است. این چای ها که در آفریقای جنوبی بسیار محبوب هستند.

بوته قرمز از خانواده حبوبات است و در کشور ما به آن چای آفریقایی می گویند. با نگاهی به روزهای آخر، چای آفریقایی یا به نام چای قرمز که در کشور ما بسیار رایج شده است. همانطور که دم می شود.

چای

وقتی صحبت از چای چینی می شود، یک نوع چای نباید به ذهنتان خطور کند. به انواع چای تولید شده از فرآوری و تهیه برگ های مختلف گیاه با روش های سنتی چینی، چای چینی نیز می گویند.

چای سفید، چای سبز، چای اولانگ و چای کیمون از جمله چای های چینی هستند. این همه چای؛ از گیاه کاملیا سیننسیس و انواع آن تولید می شود.

چای سبز بانچا: چای بانچا نوعی چای منطقه ای است که در ژاپن یافت می شود. بانچا در طول تولید چای سبز ژاپنی Sencha به وجود آمد و دانه درشت، غنی از کافئین و تانن کم است.

بانچا از دمنوش های بی کیفیت تهیه می شود و به طور گسترده در مصرف روزانه به خصوص در مناطق روستایی و کوهستانی مصرف می شود، اگرچه فاقد صلاحیت است.

حتی با وجود اینکه در زبان ما به عنوان چای لاته چای هندی شناخته می شود، چای هندی با تند و شیر، که در واقع چای ماسالا لاته یا ماسالا چای لاته است.

قبل از اینکه چای درگیر شود، شیر گاومیش، هل، دارچین، فلفل سیاه و بادیان ستاره ای ، زنجبیل ، میخک در هندوستان استفاده می شد این نوشیدنی با مخلوطی از “ماسالا” تهیه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.