پالتو زنانه پلنگی که صاحبش را خورد

مدل هایی از پالتو زنانه پلنگی بدون یقه با یقه گرد و همچنین با آستین کوتاه وجود دارد. رنگ های آبی، بژ، خاکستری، صورتی، مشکی، سبز.

شما می توانید یک سبک را هم برای چهره های نازک و هم برای انحنا انتخاب کنید. خوب باسن های پهن و غیر ضروری باریک را پنهان می کند.

قد بلند و باریک مناسب هر مدلی است.یک پالتو اورجینال به شکل شنل بدون آستین چیزی شبیه پانچو. با در نظر گرفتن فیزیک شکل ذوزنقه ای دارای برش است.

گیره معمولاً در نزدیکی گردن قرار دارد. مزایای اصلی آزادی حرکت و راحتی است. از پارچه متراکم با شمع یا پشم ساخته شده است.طول محصول ممکن است متفاوت باشد.

پالتو

مناسب برای خانم هایی با هر نوع فیگور. جریان خطوط عمودی به خوبی نقص ها را پنهان می کند.مانتو دونفره به سبک کلاسیک. سیلوئت نصب شده با شعله ور شدن جزئی در پایین.

منو یاد یه پالتو بلند میندازه اولین بار در اواسط قرن 18 در انگلستان ظاهر شد و برای سوارکاری استفاده می شد.دارای یقه های پهن، جیب های تاپ، تزئینات مخملی و یقه انگلیسی.

بر شکنندگی و زنانگی تصویر، با وجود مختصر بودن و محدودیت، تأکید می کند.مانتو دو رو یا بدون قاب در قدهای مختلف. برش مستقیم. یقه رو به پایین، بند شانه، شکاف، کمربند، بند روی آستین، یوغ در پشت.

آنها از پارچه ضد آب دوخته می شوند، زیرا وظیفه اصلی آن محافظت در برابر باران است. برای فصل خنک تر، آستر گرم دارد. شاید با تزیینات خز. پالتو با دو طرف مجاور یا شبح مستقیم.

با یک شکاف و یک چین در پشت. دارای بند، بند شانه ای و دکمه های فلزی است. سبک نظامی، شبیه یک پالتو نظامی است. جنس آن پارچه ضخیم است.

شنل گرم مناسب برای هر زمان از سال. این می تواند با آستین یا بدون آستین، با کمربند و مقنعه باشد. این لباس در اصل یک لباس سنتی هندی بود و از یک تکه پارچه با شکاف برای سر ساخته می شد.

پالتو های زنانه انواع مختلفی دارند. مدل ها با عملکرد و کاربردی متمایز می شوند. یک پالتو زنانه ظاهر را متحول می کند، به تصویر پیچیدگی و حس سبک می بخشد. شیک ترین کت در همه زمان ها یک پالتو کلاسیک بوده و خواهد بود و برای زنان در هر سنی مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.