پنج راه موفقیت برای رسیدن به ثروت در یک ماه

راه های رسیدن به ثروت متفاوت می باشد اما باید راهی را بیابید که در مسیر درستی قرار گیرید و برای رسیدن به درآمد بالا ر عرض یک ماه بهتر است از تجربیات و دانش دیگران نیز بهره ببرید.

خرما مضافتی

دنیای خرماها بسیار متفاوت و گسترده است و انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها خرما مضافتی بم یا مضافتی است. خرماها از لحاظ رنگ و اندازه به دسته ها مختلفی تقسیم بندی می شوند. خرما یکی از منابع غنی و سرشار از انواع ویتامین ها می باشد که در تامین انرژی مورد نیاز بدن و حفظ سلامتی بسیار مفید هستند. ویتامین های موجود در خرما به رشد استخوان ها و بهبود بینایی چشم ها کمک بسیار زیادی می کند. فیبرهای موجود در خرما حتی از میوه موز هم بیشتر است که باعث می شود کلسترول خون تنظیم گردد زیرا خرما هیچ کلسترولی ندارد و سرشار از آهن می باشد. همچنین از در برابر استرس های ناگهانی محافظت می کند.

خرما مضافتی

شانه تخم مرغ

امروزه استفاده از وسایلی که باعث حفاظت و نگهداری از محصولات مختلف می شود بسیار کاربردی است از این جهت  عرضه شانه تخم مرغ مقوایی با قیمت تولید کننده در بسیاری از مراکز رونق بسیار بالایی پیدا کرده است.

شانه تخم مرغ یکی از محصولاتی است که به منظور حفظ و نگهداری از تخم مرغها تولید و استفاده می شود این محصولات می توانند به صورت کاغذی و یا پلاستیکی باشند که در هر صورت بسیار مقاوم و اصولی تهیه می شود.

شانه تخم مرغ

گوشت بوقلمون

بوقلمون پرنده گوشتی است که در سراسر کشور به خصوص در استان اصفهان، گیلان، آذربایجان غربی و شرقی پرورش داده می شود و شرکت نی نار مارکت شرکتی است که این گوشت بوقلمون را در تمامی کشور توزیع نموده و سعی بر این دارد که گوشت بوقلمون را در قیمتی مناسب و نسبتا ارزان در اختیار مردم عزیز کشورمان قرار دهد. قیمت گوشت بوقلمون به نسبت گوشت مرغ، گوسفند و گوساله، پایین‌تر است زیرا نسبت تبدیل مواد غذایی به گوشت در بوقلمون دو به یک بوده یعنی از هر دو کیلوگرم دانه گیاهی که به بوقلمون داده می‌شود.

گوشت بوقلمون

آینه تزئینی

آینه های دکوراتیو جذابیت محیط اطرافتان را چند برابر میکنند. کافیست معجزه‌ی آن ها را بر جذابیت محیط درک کنید یکی از جذاب ترین وسایلی که افراد برای دیزاین و طراحی خانه خود از آن ها استفاده می‌کنند، آینه های دکوراتیو می باشد. این آینه ها دارای شکل های مختلفی می باشند و در مکان های متفاوتی از خانه می توانند به کار برده شوند. از انواع مدل های آینه تزئینی می توان به آینه های لوزی شکل، آینه های دایره ای و همچنین آینه های دکوراتیو مربعی اشاره کرد برخی از این آینه ها دارای ظاهر هندسی زیبایی بوده و در مدل های چند تکه در خانه نصب می شوند این آینه های تکه ای دارای طرفداران بسیار زیادی در بازار بوده و در مدل های تکه تکه به دیوار نصب می‌شوند نکته جالبی که در رابطه با آینه های دکوراتیو وجود دارد این است که این آینه ها در رنگ های مختلفی وجود دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.