پارچه لی مبلی مخمل ترک که خاصیت سرمایشی دارد

کلمه جین از پارچه “serge de Nimes”از لحاظ  قیمت پارچه لی ساخته شده در شهر Nimes فرانسه گرفته شده است. کیفیت بالایی دارد جین پارچه‌ای بادوام از جناغ پنبه‌ای است که در آن پود از زیر دو یا چند نخ تار عبور می‌کند.

شلوار جین تنها یکی از لباس هایی است.که از جین ساخته شده است. به دلیل دوام آن، توسط کارگران معدن استفاده می شد. اما در سال 1953، زمانی که بازیگران هالیوود شروع به پوشیدن شلوار جین برای ایفای نقش در نقش «کابویی» کردند محبوبیت آن شروع شد.

هر سال حدود 7.5 میلیارد فوت پارچه جین تولید می شود.  بر اساس تحقیقات بازار قیمت پارچه مبلی ترک دیجی کالا Zion، بازار جهانی شلوار جین تا سال 2025 به 85.4 میلیارد دلار خواهد رسید.

بر اساس این گزارش ارزش بازار جهانی شلوار جین در سال 2018 حدود 66.02 میلیارد دلار بود و انتظار می‌رود تا سال 2025 به حدود 85.4 میلیارد دلار برسد، با CAGR حدود 3.7 درصدی بین سال‌های 2019 و 2025. اما شلوار جین چگونه و کجا تولید می‌کند. و تاثیر زیست محیطی آن چیست؟

نخ پنبه تا جین

شیوه زندگی شلوار جین معمولی زندگی خود را در یک شرکت چینی یا هندی آغاز می‌کند که در آن دانه‌های پنبه کاشته می‌شوند، آبیاری می‌شوند و برای گلوله‌های کرکی که تولید می‌کنند رشد می‌کنند.

دستگاه خودران با دقت این پفک ها را برداشت می کندبه این ترتیب قیمت پارچه مبلی ترکیه ای در رنگ بندی مختلف عرضه می شود یک پنبه پاک کن صنعتی به صورت مکانیکی غوزه های کرکی را از دانه ها جدا می کند.

اما گیاهان پنبه به مقدار زیادی آب و آفت کش ها نیاز دارند. حدود 1800 گالن آب برای رشد پنبه کافی برای تولید تنها یک جفت شلوار جین آبی معمولی لازم است که برای پر کردن بیش از 84 وان حمام کافی است.

در همین حال پنبه بیش از هر محصول دیگری در جهان از حشره کش ها و آفت کش ها استفاده می کند. در مقابل، برخی از شلوارهای جین جین (Carhartt، Vouri، Able، Patagonia) از پنبه ارگانیک بدون آفت‌کش‌ها و حشره‌کش‌ها تولید می‌شوند.

اما پنبه ارگانیک کمتر از 1٪ از 22.7 میلیون تن پنبه تولید شده در سراسر جهان را تشکیل می‌دهد. هنگامی که عدل های پنبه از فرم خارج می شوند، کارخانه های نساجی آنها را به یک مرکز ریسندگی می فرستند.

در مجموع 225 شلوار جین را می توان در ترکیه قیمت پارچه مبلی مخمل ترک از نظر کیفیت و دوام به صرفه است تهیه کنید.

 • منابع:
  1. Life Cycle of a Denim Jeans
 • تبلیغات: 
  1. قیمت عمده برگه زردآلو قیسی
  2. از مبل برای استراحت تمامی ساعت های روز استفاده کنید
  3. مطالعه بر ظروف مختلف
  4. نصب پمپ آب آسان است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.