مشاوره و سفارش

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت

یکی از رایج ترین فناوری های بیومتریک، دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت می باشد. دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی Fingerprint Attendance Device با کسب و کارهای سراسر دنیا محبوبیت زیادی به دست آورده اند. امروزه صاحبان کسب و کار در سرتاسر جهان شروع به جایگزینی سیستم های حضور و غیاب سنتی و قدیمی خود با دستگاه حضور و غیاب می نمایند.

دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب دستگاهی است که مطابق با آخرین فناوری‌های دیجیتال و تکنولوژی بیومتریک طراحی و تولید شده است و استفاده از این دستگاه در تمامی سازمان‌های کوچک و بزرگ باعث مدیریت کارآمد بر کارکنان و افزایش بهره‌وری آن‌ها می‌شود. عرضه و فروش این دستگاه ، در انواع مختلف توسط شرکت افق فرا ویژن با برند OFV در سه مدل تشخیص چهره، اثر انگشتی و کارتی انجام می گردد. با توجه به انتخاب های مختلفی که برای خریداران وجود دارد، در این جا قصد داریم معرفی کوتاهی ارایه دهیم تا اطلاعات کامل و جامعی در این خصوص کسب نمایید.

دستگاه حضور غیاب چهره

دستگاه های حضور و غیاب شامل چهار مدل شناسایی تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت و کد می باشند. دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره افق فرا ویژن براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا بوده و شناسایی را براساس آناتومی صورت و فاصله دو چشم انجام می دهد. در واقع ضعف بسیاری از دستگاه های تشخیص چهره که افراد را زمانی که آرایش غلیظ داشتند و یا اصلاح نکرده بودند و یا اینکه در زمستان از کلاه و یا شال گردن استفاده می کردند را پوشش داده است.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع دستگاه امنیتی

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه تردد کار

نام مدیر مجموعه